Gözba İnsan Kaynakları & Lojistik Çözüm Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.


Firmamız ile destek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz...

Sektöründe öncü kuruluşlardan biri olan firmamız, seçme ve yerleştirme hizmetleri, dönemsel ve proje bazlı destek personeli, eleman tedariği, bordrolama hizmetleri, üretim ve taahhüt hizmetlerini deneyimli personel kadrosu ile sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir.

Seçme ve Yerleştirme Hizmetleri


Firmamız deneyimli ve donanımlı uzman kadrosu ile her sektör ve fonksiyon için orta kademe ve mavi yaka pozisyonları için ihtiyaç doğrultusunda firmaya özel çözümler üretir.

Firmamız her geçen gün sürekli güncellenerek büyüyen aday havuzu ile doğru adaya en uygun yöntemlerle kısa sürede ulaşılmasını sağlar.

Dönemsel Eleman Hizmetleri

Dönemsel eleman istihdamı, işletmelere sağladığı verimlilik ve esneklik nedeni ile günümüzde hızla yaygınlaşmaktadır.

Özellikle firmaların iş yoğunluklarının artış gösterdiği ya da farklı nedenlerden ötürü belirli bir süre için elemana ihtiyaç duydukları dönemlerde etkin bir çözümdür.

Bordrolama Hizmetleri

Müşteri firmanın bordrosunda yer alan personelin bordro hesaplamaları ile maliyet tablolarını oluşturur ve kanuni bildirimlerin mevcut kanun ve şirket prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlar. İşlemleri eksiksiz ve zamanında yerine getirir.

İş yükünüzü azaltarak, bordroya ilişkin gerekli çizelge ve raporların hazırlanması ve personel devamlılığının takibine yönelik tüm hizmetleri sunar.

Kadro kısıtlaması gereksinimi duyduğunuz mavi yaka personeli istihdam etme güçlüğü çektiğinizde, ihtiyaç duyduğunuz personeli GÖZBA İNSAN KAYNAKLARI LOJİSTİK ÇÖZÜM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. bordrosuna devrederek kadrosuzluk sorununuzu aşarken, sabit giderlerinizi de değişken giderlere dönüştürmüş olursunuz.

Üretim Taahhüt Hizmetleri

Firmanız bünyesinde ya da dışarıdan üretimin bir parçası olan işin ya da asıl üretim konunuz dışında kalan yardımcı işin müşteri adına kendi personelimiz ile yapılması işini üstleniyoruz.

Böylelikle firmanızda norm kadro dışında istihdam yükü artmayacak, işçilik ve diğer maliyetler sizin açınızdan kontrol altında tutulacaktır.

Paketleme ve İstifleme Hizmetleri

Depolarınızda, dağıtım merkezlerinizde paketleme ve istifleme hizmetlerinde sizlere çözüm ortağı olarak destek vermekteyiz.

TOP